Кошик
950 відгуків

Після оформлення замовлення очікуйте повідомлення у вайбер від менеджера магазину.

Для чого Вашій дитині потрібні гумові чоботи?

Для чого Вашій дитині потрібні гумові чоботи?

Для чого Вашій дитині потрібні гумові чоботи?



- для збереження сухості ніжок

- для збереження повсякденного взуття, яке не призначене для особливих умов використання – дощ, бруд, підвищена вологість, покриття з вираженою нерівністю, наприклад, щебінь, земля, глина та подібне бездоріжжя.

Отже, якщо гумове взуття потрібне для використання у нестандартних умовах, відповідно і вимоги для нього мають бути особливі.
 

Зупинимось на вимогах детальніше.


Надійність


Верх взуття та підошва виготовлені із ПВХ методом суцільного лиття, що означає відсутність клею та будь яких інших засобів кріплення, отже чобітки протікати не будуть. Посилена підошва стійка до механічних пошкоджень, можна не хвилюватись щодо можливого проколу гострим камінням або битим склом.
 

Безпечність


Дитячі чобітки виготовлені у відповідності із ТУ У 19.3-30064828-001:2008. За результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи відповідають вимогам діючого санітарного законодавства України, що підтверджується експертними висновками. 


Зручність


Чобітки продуманої форми, не вузькі, що дозволяє утеплити їх, тому можна носити не лише літом, але і у міжсезоння.


Привабливий зовнішній вигляд


Не секрет, що діти полюбляють яскраві кольори та цікаві картинки, тому є великий вибір моделей на будь який смак.



Як правильно підібрати розмір взуття?



Поділимось з вами рекомендаціями.

Взуття повинно підбиратися з урахуванням запасу. А от необхідний запас буде залежати від декількох факторів.

Отже,

- по-перше – відштовхуємось від сезону. Якщо купуєте чобітки у травні-червні, то запас радимо врахувати 0,5-0,7 см, до 1 см. Чому? Всередині чобітка є панчоха, на яку безпосередньо відливається взуття, вона виготовлена із поліестеру, тобто немає прямого контакту шкіри з гумою всередині чобітка. Але радимо носити все ж на тонкі шкарпетки із бавовни та додатково стелити устілки.

Лайфхак!  Не обов’язково купувати устілки для чобітків, Ви можете скористатись устілками із повсякденного взуття – текстильні або шкіряні, войлочні або хутряні (по сезону) для комфортної посадки стопи, а також для збереження тепла, оскільки гума не зберігає тепло.

Якщо купуєте у міжсезоння, то запас необхідно врахувати від 1 до 1,5 см, в залежності від того, яким чином будете утепляти чобітки. Якщо фабричним утеплювачем, то краще 1,5 см, оскільки лише сам утеплювач займе біля 1 см всередині, а якщо плануєте носити з теплими еластичними шкарпетками та устілками – достатньо 1 см.

- по-друге, враховуємо повноту ніжки – якщо вона вузенька, не високий підйом, то оптимально врахувати до 1 см, якщо ніжка повна, або з високим підйомом, то можна врахувати запас більше.

- по-третє, важливим чинником є те, купуєте Ви взуття на зараз, чи на наступний сезон. Дитячі ніжки ростуть. Ростуть, переважно, непередбачувано, тому, краще робити покупки в сезон. Але, якщо, все ж, Ви вирішили придбати наперед, то порівняйте розміри з минулого та поточного сезону, і зробіть приблизно такий самий крок у розмірі. І тут працює правило – краще більші (доростемо) ніж малі.

Наостанок, щодо розміру – найважливішим є правильний замір стопи, якщо виникли певні складнощі – радо допоможемо Вам нашими рекомендаціями за посиланням.



Чим краще утеплити чобітки?



Що можемо однозначно сказати – якщо ніжка повна, має високий підйом, схильна до підвищеного потовиділення – обирайте комбінацію шкарпетки + устілки.

Якщо стопа середня або вузька, підйом стандартний – тоді можете розглянути придбання утеплювача разом з чобітками. У такому разі не забувайте врахувати запас для нього (приблизно 1,5 см). Утеплювач мобільний, не пришитий до чобітка, його, як і шкарпетки, можна вийняти, прати (радимо це робити вручну у не гарячій воді) та сушити.



Чому у чобітках мокрі ноги?



Після прогулянки виявилось, що ноги мокрі. Невже чобітки протекли?

Для визначення причини протікання давайте дещо з’ясуємо.

Часто діти забувають, що чобітки не можуть захистити від затікання зверху, відповідно, якщо глибина калюжі або піднятої хвилі (дітлахи полюбляють загрібати ніжками воду, створюючи неймовірні цунамі у калюжі) дорівнює або більше висоти чобітка, то вода опиниться і всередині. Те саме стосується і бризок. Також, якщо вода попала на штани, то вона просочиться вниз, в чобітки.

Буває, що в дитини є схильність до підвищеного потовиділення, до того ж, носіння гумових чобітків ще більше цьому сприяє – гума не пропускає воду, але не пропускає і повітря, всередині додатково шар синтетичного матеріалу, відповідно створюється парниковий ефект.
 

Що робити? Надягати натуральні шкарпетки, стелити устілки з натуральних матеріалів, оскільки такі матеріали мають більшу гігроскопічність (здатність вбирати зайву вологу) у порівнянні з синтетичними матеріалами.    

Існує загальна рекомендація – носити гумові чоботи не більше 2 годин на день, пам’ятайте, це спеціальне, а не повсякденне взуття.

Важливим є дотримання температурного режиму носіння гумових чобіт – від 5 градусів та вище, це дозволить зберегти властивості гуми.

А також дотримуватись рекомендацій по догляду за таким взуттям – зберігати при кімнатній температурі не під сонячними променями, сушити подалі від обігрівачів, не піддавати впливу агресивних хімічних речовин, вчасно прибирати бруд вологою ганчіркою.

Якщо всі поради дотримані, а ніжки мокрі – радимо провести тест на виробничий брак.

Поставте суху пару взуття у таз, наповнений водою до середини чобітка (щоб взуття не спливало – потрібно поставити щось важке всередину) і залишіть на декілька годин. Якщо чобітки всередині сухі, то справа, все ж, не в чобітках. Якщо чобітки всередині мокрі після тазу з водою – швидше за все, є брак, тому потрібно звернутись до продавця. Радимо тестувати взуття якнайшвидше після отримання для успішного вирішення можливих питань. Пам’ятайте про терміни та умови повернення та обміну.  


Спогади про щасливе дитинство будуть зігрівати Вашу дитину протягом усього життя – яскраві моменти радості пізнання світу, щирий сміх, ніжні батьківські обійми.

 

Мерщій разом до пригод!
 

 

Нижче посилання на наші пропозиції 

 

Дитячі (23 р. - 26 р.)

Дитячі (27 р. - 35 р.)

Жіночі (короткі)

Жіночі (високі)

Чоловічі

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner